Nowa strona UMW od 23 maja

Prace nad nową stroną internetową UMW dobiegają końca – nadszedł czas, by członkowie społeczności uczelni mogli się z nią zapoznać. Testowa wersja nowej strony w najbliższych tygodniach będzie dostępna pod adresem nowa.umw.edu.pl.

Do 9 maja sprawdzenie jej zawartości będzie wymagało przejścia bramki bezpieczeństwa (login: umw, hasło: umw2022). Po tym terminie, do 23 maja włącznie, każdy będzie mógł swobodnie przeglądać jej zasoby.

Czekamy na Państwa uwagi, sugestie i wrażenia, a w razie problemów prosimy o kontakt na www@umw.edu.pl.

Tym samym 23 maja to również ostateczny termin utworzenia stron jednostek. Jednostki, które do tej pory nie utworzyły na stronie internetowej swojej podstrony, mogą zapoznać się z instrukcją znajdującą się tutaj: https://cloud.umw.edu.pl/index.php/s/mR4CNapAa7W6z6c Jeśli materiały okażą się niewystarczające, istnieje możliwość przeprowadzenia dodatkowych szkoleń z zakresu tworzenia podstron jednostek.

Wszystkich użytkowników zachęcamy także do tworzenia na stronie swoich wizytówek. Ta funkcjonalność pozwala każdemu pracownikowi UMW na stworzenie własnej strony zawierającej informacje związane z jego aktywnością zawodową lub naukową. By z niej skorzystać, po zalogowaniu na nową stronę należy wysłać zgłoszenie przez epotrzeby.umw.edu.pl -> 12. Strona internetowa w celu aktywacji możliwości edycji i publikacji wizytówki. Instrukcja tworzenia wizytówki na nowej stronie UMW znajduje się tutaj https://cloud.umw.edu.pl/index.php/s/L6FSHXc5HL7aGzX

23 maja nastąpi oficjalne wdrożenie nowej strony UMW. Oznacza to, że w tym samym dniu dotychczasowa strona zostanie zarchiwizowana i przestanie być aktualizowana. Będzie nadal dostępna w sieci pod adresem archiwum.umw.edu.pl, lecz wyłącznie w charakterze archiwum treści. Jest to konieczne, by jednostki, które nie zdążą przenieść wszystkich informacji na nową stronę, nie utraciły do nich dostępu i mogły uzupełnić braki.