Szanowni Studenci

szczegółowych informacji na temat przyznawania świadczeń dla studentów udzielą Państwu pracownicy poszczególnych Dziekanatów:

Studenci Wydziału Lekarskiego proszeni są o składnie wniosków o stypendium socjalne, dla osób niepełnosprawnych oraz zapomogi w Dziale Spraw Studenckich. Natomiast wnioski o stypendium Rektora prosimy o wrzucanie do urny na I piętrze Dziekanatu Wydziału Lekarskiego.

mgr Ewelina Biszto

tel. 71-324-14-69

ewelina.biszto@umed.wroc.pl

 

Dziekanat Wydziału Lekarsko - Stomatologicznego

Godziny przyjęć:
poniedziałek, środa, czwartek. : 11:00 - 14:00
piątek : 12:00 - 14:00, pokój nr 28

mgr Edyta Podymska
tel.:71-784-03-59
edyta.podymska@umed.wroc.pl

Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

Godziny przyjęć:
poniedziałek  11.30 - 14:30
wtorek-piątek 10.00 - 14.00

Paulina Chodaczek
tel.: 71-784-02-03
paulina.chodaczek@umed.wroc.pl

Dziekanat Wydziału Nauk o Zdrowiu

Godziny przyjęć:
wtorek - piątek: 10:00-14:00

Stypendium Rektora
mgr Lucyna Okrutna
tel.: 71-784-18-34
e-mail: lucyna.okrutna@umed.wroc.pl
pokój nr 203

Stypendium socjalne, stypednium dla osób niepełnosprawnych, zapomoga
mgr Jolanta Kosmala
tel.: 71-784-18-10
e-mail: jolanta.kosmala@umed.wroc.pl
pokój nr 229

Dział Spraw Studenckich

Godziny przyjęć:
poniedziałek - piątek: 7:30 -15:30

mgr Ewelina Biszto
tel.: 71-324-14-69
e-mail: ewelina.biszto@umed.wroc.pl

mgr Dominika Seniura
tel.: 71-348-27-96
e-mail: dominika.seniura@umed.wroc.pl