Ruszyła rejestracja na studia!
(17.5.2022)

Trwa rejestracja w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów na studia stacjonarne. Czas do 11 lipca dla osób z polskim świadectwem. Uwaga! Zmiany zasad dla kandydatów z Ukrainy, którzy mieli w tym roku podchodzić do ZNO.

Definiuje nas POWER
(23.3.2022)

Strategia UMW na lata 2021-2028 definiuje wartości naszej Uczelni. To fundament kultury organizacji, którą wspólnie chcemy wypracować. Czym jest POWER? Odpowiedzi poszukamy w ramach cyklu o tworzących go wartościach.

Trening przed BUMWRO
(27.6.2022)

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, w ramach przygotowań do kolejnej edycji Biegu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, zaprasza wszystkich chętnych na trening na uczelnianej siłowni.

Absolwenci – zostańmy w kontakcie!
(23.6.2022)

Biuro Rekrutacji i Badania Losów Absolwentów zaprasza absolwentów do wypełnienia krótkiej ankiety. Zostaw swój email, by wziąć udział w badaniu, otrzymywać informacje o inicjatywach dla absolwentów i ofercie kształcenia podyplomowego.

Patrycja Szczepańska laureatką konkursu Wrocławska Magnolia
(22.6.2022)

Patrycja Szczepańska z Wydziału Farmaceutycznego UMW została laureatką XIX edycji konkursu Wrocławska Magnolia na najlepszą pracę magisterską poświęconą zagadnieniom poprawy jakości życia wrocławian. Serdecznie gratulujemy!

Studenckie Koło Naukowe Patologii Ogólnej i Doświadczalnej
(21.6.2022)

Zakład Patologii Ogólnej i Doświadczalnej zaprasza studentów wszystkich wydziałów i kierunków UMW do współtworzenia nowego Studenckiego Koła Naukowego Patologii Ogólnej i Doświadczalnej.

Magazyn ŚOI - godziny otwarcia
(21.6.2022)

Informujemy, że magazyn wydający środki ochrony indywidualnej (ŚOI) w Audytorium im. Jana Pawła II na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ul. Borowskiej będzie czynny w czwartek od godziny 12.00.

Sukces piłkarzy nożnych UMW
(20.6.2022)

Reprezentacja UMW w piłce nożnej mężczyzn zajęła drugie miejsce w tegorocznych Akademickich Mistrzostwach Polski Uczelni Medycznych, zdobywając jednocześnie srebrny medal. Serdecznie gratulujemy!

Studencki Program Stypendialny
(20.6.2022)

Wrocławskie Centrum Akademickie uruchomiło nabór wniosków w ramach kolejnej edycji Studenckiego Programu Stypendialnego Prezydenta Wrocławia. O przyznanie stypendium mogą ubiegać się zarówno studenci, jak i doktoranci.

3200 miejsc na Stypendia Santander – aplikuj już dziś
(14.6.2022)

Trwają nabory na kolejną edycję Stypendiów Santander - zachęcamy do aplikowania na bezpłatne kursy i szkolenia realizowane w formie online. To szansa dodatkowego rozwoju z zakresu języka angielskiego, czy zarządzania.