Portal z ofertami pracy dla studentów i absolwentów
(23.9.2021)

Ruszył nowy portal dedykowany studentom i absolwentom uczelni, wspierający ich rozwój zawodowy. Umieszczane są tam oferty pracy, szkoleń, ankiety dotyczące studiów. Studenci mogą też skorzystać z generatora CV.

Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego
(14.6.2021)

Fundacja EFC przyjmuje zgłoszenia do IV edycji Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego. Celem konkursu jest docenienie i upowszechnienie prac, które odpowiadają na aktualne wyzwania, przed którymi stoi polski system edukacji.

Pierwszy Dzień Kariery UMW
(21.5.2021)

31 maja 2021 r. odbędzie się pierwszy w historii naszej uczelni Dzień Kariery, podczas którego chcemy przybliżyć naszym studentom i absolwentom sylwetki potencjalnych pracodawców. Wydarzenie zostanie zorganizowane w formule online.

Nabór na miejsca doktoranckie w projekcie ETUDE
(19.1.2021)

Katedra Psychiatrii UMW zaprasza do wzięcia udziału w naborze, który potrwa do 28 lutego 2021, na miejsca doktoranckie w ramach grantu ETUDE Marie Skłodowska-Curie Innovation Training Network (ITN).

XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca
(23.12.2020)

Do 25 stycznia 2021 roku trwa nabór zgłoszeń do XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca, orgnizowanego przez Politechnikę Świętokrzyską w Kielcach. 5 laureatów zaprezentuje swoje wynalazki na wystawie w Genewie.

Praca w szpitalu tymczasowym w Płocku
(10.11.2020)

Ruszyła rekrutacja do pracy w szpitalu tymczasowym w Płocku. Placówka, w której planowane jest przygotowanie ok. 200 łóżek dla pacjentów, powstaje na terenie Centrum Badawczo-Rozwojowego PKN ORLEN w Płocku.
 

Rozwój aktywności naukowej i kulturalnej - program PSRP
(22.10.2020)

Parlament Studentów RP ogłasza 2 konkursy skierowane do studentów i doktorantów: na najlepszą pracę dyplomową oraz na aktywność kulturalną w środowisku akademickim. Informuje też o budowie platformy wspierającej działalność kół naukowych.
 

Konkurs na najlepszą pracę magisterską z dziedziny fizjoterapii
(12.10.2020)

Krajowa Izba Fizjoterapeutów ogłasza konkurs na najlepszą pracę magisterską. Zwycięzcy otrzymają nagrody finansowe i  możliwośc publikacji pracy na łamach czasopisma naukowego KIF - „Physiotherapy Review”. Konkurs skierowany do absolwentów fizjoterapii broniących się w roku akademickim 2019/2020. 
 

SUMMER CAMPaign at Novartis
(24.9.2020)

SUMMER CAMPaign at Novartis to konkurs skierowany do kreatywnych studentów uczelni wyższych. Zadaniem jest stworzenie koncepcji kontynuacji kampanii „Odpowiedź masz we krwi”, która obejmować będzie pomysł na szeroką akcję komunikacyjną.

Absolwent „Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością”
(24.9.2020)

Fundacja Znajdź Pomoc prowadzi rekrutację do projektu "Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością" w ramach programu „Absolwent” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.